אודות

חשיבה יצירתית, יכולת הנדסית ובקרת איכות קפדנית הם אבני יסוד בתפיסת העולם של “מולק לפידות” כחברה מובילה בתחום מוצרי התשתית בענפי החשמל, התקשורת, והמים.
ההתפתחות המואצת של תחומים אלו בעשורים האחרונים מציבה אתגרים מרתקים לענף התשתיות. חברת “מולק לפידות” גאה להימנות על אחד הגורמים המובילים והמשפיעים בתחום זה.
חלק ניכר ממוצרינו אשר נוצרו על שולחנות השרטוט במחלקת המחקר והפיתוח שלנו, נרשמו כפטנטים בארץ ובעולם.

התמורות וההתפתחויות בתעשיה בארץ ובעולם הביאו את “מולק לפידות” לפיתוח תחום פעילות נוסף: זיווד אלקטרוני ועיבוד פח. קו מוצרים זה מהווה מענה לצרכי השוק והלקוחות בענף דינמי ועתיר פעילות זה.

חדשנות טכנולוגית זו מאפשרת לנו להציב פתרונות יצירתיים ויעילים לצרכים המתפתחים בענף.
כל מוצרי “מולק לפידות” מיוצרים במפעל חדיש ומשוכלל המשתרע על שטח של 3,500 מ”ר באזור התעשיה סגולה, פתח-תקווה.

מערך הייצור מבוסס על אוטומציה רבה, תוך הפעלת ציוד ומכונות מהחדשות והמתקדמות בעולם.
תהליך בקרת האיכות הקפדנית שלנו מתחיל עוד בשלב רכש חומרי הגלם. אנו בוחרים את הספקים האמינים והמקצועיים ביותר, תוך בדיקה מעמיקה של מאפייני החומר, לרבות איכות הציפויים.

כל תהליך הייצור מפוקח ומבוקר על פי התקנים הגבוהים ביותר, להבטחת עמידת המוצר הסופי
בשורה של קריטריונים בתחום האיכות והבטיחות.
אנו מחוייבים לתקן ISO 9001:2000 ופועלים על פיו לאורך כל שלבי הייצור ובקרת האיכות.

לאורך כארבעים שנות קיומה של החברה, שוקדת הנהלת החברה, ליישם שיטת ניהול יזמית ופורצת דרך. אנו רואים את תפקידנו לא רק כספקי מוצרים על פי דרישות השווקים, אלא כיועצים ומלווים ללקוחותינו. מקצועני “מולק לפידות” בתחומי התכנון והשיווק עובדים כצוות חשיבה ופיתוח לצד מהנדסים, מתכננים, קבלנים ואנשי שטח ומקדישים משאבים להפעלת מערך שירות מקצועי ואמין וליצירת ממשק ידידותי עם הלקוח בכל רמות הטיפול ובכל שלב.

מלאי המוצרים שאנו מחזיקים במחסנינו גדול ומגוון, מתוך מטרה לתת מענה מתאים ומיידי לדרישות הלקוחות בכל המגזרים ובכל רחבי הארץ.

כחלק מדרכנו להעניק שירות מלא ומקיף ללקוחותינו, אנו מפעילים מערך אספקה הכולל צי משאיות חלוקה המשנעות את המוצרים ממחסני החברה עד למחסני הלקוח ואתרי הבנייה.
חברת “מולק לפידות” צופה כי תחום התשתיות בענפי החשמל, התקשורת יוסיף להתפתח ולהציב אתגרים חדשים גם בעתיד.
עבורנו, זהו המשך טבעי להליכי היצירה והעשייה שאנו מורגלים בהם.
עבורנו העתיד כבר כאן.